Zajęcia grupowe odbywają się na ogół w grupach liczących po co najmniej 10 osób w wyznaczone dni o wyznaczonej godzinie. W czasie takich zajęć nie można tak szybko nauczyć się pływać jak na zajęciach indywidualnych, ale koszt jest znacznie niższy i mają one charakter integracyjny.

Wspólna nauka, czy doskonalenie pływania to doskonała okazja do poznania ciekawych ludzi, których łączą wspólne zainteresowania.

UWAGA! Zajęcia grupowe odbywają się wyłącznie dla członków klubu SPORT-Figielski w ramach treningów dla grupy początkującej i średnio zaawansowanej. W grupach tych trenują osoby, które jeszcze nie startują w zawodach, ale szlifują swoje umiejętności pod kątem przyszłych startów. Poza tym w grupach ćwiczą osoby, które przygotowują się do kursu ratowników WOPR oraz osoby przygotowujące się do egzaminów wstępnych. Grupy obejmują dzieci, młodzież i dorosłych.

Aby zapisać się do klubu SPORT-Figielski należy wypełnić deklarację, którą można ściągnąć z naszej strony internetowej lub otrzymać od trenera Grzegorza Figielskiego oraz opłacić roczną składkę członkowską. Aby ściągnąć deklarację członkowską do wypełnienia kliknij tutaj. Więcej informacji o zapisach i opłatach klubowych.

Zajęcia grupowe odbywają się na pływalni przy ul. Inflanckiej 8.

INFORMACJA I ZAPISY  NA ZAJĘCIA GRUPOWE ORAZ DO KLUBU SPORT-FIGIELSKI
Jeżeli chcesz zapisać siebie lub swoje dziecko na zajęcia grupowe, wyślij informację o treści: nazwisko, imię, dzień i godzina zajęć mailem na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub sms na numer 794 38 88 42. Zapoznaj się z PLANEM ZAJĘĆ.
Obejrzyj galerię zdjęć z nauki pływania dla dorosłych i dla dzieci 

CENNIK WSZYSTKICH ZAJĘĆ GRUPOWYCH
Cennik zajęć grupowych obejmuje:
- roczną składkę członkowską klubu SPORT-Figielski - 40 zł / rok
- opłatę za zajęcia - 20 zł / 45 minut (czasami zajęcia mogą zostać przedłużone bez dodatkowych opłat i trwać w sumie do 90 minut)
- opłatę za wejście na basen

ROCZNA OPŁATA CZŁONKOWSKA KLUBU SPORT-FIGIELSKI:
Należy opłacić roczną składkę członkowską w kwocie 40,00 zł, która nie uprawnia do startów w zawodach w barwach SPORT-Figielski. Wpłaty należy dokonać w gotówce bezpośrednio do trenera Grzegorza Figielskiego.

OPŁATA ZA ZAJĘCIA:
Cena za 1 zajęcia trwające 45 minut wynosi 20,00 zł (czasami zajęcia mogą zostać przedłużone bez dodatkowych opłat i trwać w sumie do 90 minut).
Płatność za każdą lekcję przed zajęciami na płycie basenu do rąk trenera.

OPŁATA ZA WEJŚCIE NA BASEN:
UWAGA! Cena za zajęcia NIE obejmuje kosztu wejścia na basen. Dodatkowo należy wykupić bilet lub karnet na wejście.Informacja o biletach i karnetach: Pływalnia Inflancka.